popup
Установка ГБО | Ремонт | Обслуживание
+38 050 308 53 35

ГБО ціна

Ціна ГБО залежить від системи впорску газу, року виробництва, кількості циліндрів, на яку воно розраховане та комплектації, до якої входить та чи інша кількість комплектуючих: електронний блок управління, редуктор, форсунки, фільтри, газовий балон та інші елементи. Мінікомплект зазвичай не включає в себе монтажні елементи, газовий балон, рукави та трубки, які є в складі повного комплекту газового устаткування.

Перед тим, як планувати купити ГБО в Харкові, необхідно визначити, який на вашому авто двигун: якщо карбюраторний, то знадобиться комплект другого покоління, а для інжекторного двигуна підійде ГБО 4. Для моторів з безпосереднім впорском палива підійдуть найновіші системи гбо 5 покоління, а також, 6-го. В принципі, якщо ваше авто не нове, і впускний колектор на ньому металевий, можна ставити і 2 покоління.

ГБО ціна — за скільки можна переобладнати авто на газ

ГБО цена

Найдешевші системи — 2 покоління ГБО, ціна яких знаходиться в межах 5000-8000 гривень за повний комплект, але може бути вищою чи нижчою — все залежить від виробника газового обладнання, якості комплектуючих. У разі, коли ГБО ви замовляєте разом з встановленням, додається вартість послуг автосервісу. ГБО 4 Харків — найбільш поширене на сьогодні газове обладнання, яке купується і встановлюється на понад 85% автомобілів в Україні. Його вартість починається з відмітки 7000-8000 грн. на бюджетні варіанти з обмеженим функціоналом, і може сягати суми понад 25000 грн. на преміальні системи відомих виробників газового обладнання. На 5 і 6 покоління ГБО ціна ще вища, і досягає 2-3 тисяч євро. Звісно, купити газове обладнання новітніх розробок можуть далеко не всі власники авто, тому популярністю користуються газові системи польського та італійського виробництва вартістю 8000-15000 тисяч гривень: це високоякісне обладнання, яке має тривалий експлуатаційний період та на яке наявна гарантія. Якщо ви маєте 4 покоління гбо для авто ремонт не буде проблемою — навіть у невеликому місті можна знайти підходящих майстрів.

Що стосується вартості ГБО на дизель Харків, та метанових систем, слід сказати, що вони менш поширені, та й то — на вантажному та пасажирському транспорті. Вартість газобалонного обладнання на дизель досить дороге — в середньому, понад 1 тис. євро. А для переобладнання авто на метан треба бути впевненим, що у вашому місті є заправки метан.

Ціна ГБО в Харкові розраховується конкретно для кожного автомобіля. Власник може внести, за бажанням, зміни в перелік комплектуючих. Але всі елементи повинні добре працювати, як єдине ціле — тоді система впорску газу буде максимально ефективною. Добре налаштована система швидко окупиться і почне приносити автовласнику суттєву економію.